دسترسی سریع

اسلایدر گالری تصاویر
پوستر همایش
Poster
سیویلیکا

نمایه ISC

پژوهشگران محترمی که قصد نمایه سازی مقالات خود در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) را دارند لطفا با کلیک روی لینک زیر مطالب عنوان شده را به دقت رعایت نمایند.

راهنمای نمایه سازی مقالات

دومین کنفرانس بین المللی آزمایشگاه مدیریت و رویکردهای نوآورانه در مدیریت و اقتصاد

پژوهشگران گرامی که موفق به ارسال مقاله در این کنفرانس نشدند میتوانند مقاله خود را به دومین کنفرانس بین المللی آزمایشگاه مدیریت و رویکردهای نوآورانه در مدیریت و اقتصاد (29 آذرماه 1401) ارسال نمایند.

معرفی کنفرانس

معرفی کنفرانس

استادان فرهیخته، پژوهشگران ارجمند و دانشجویان گرامی:

 

پنجمین کنفرانس بین المللی سالانه تحولات نوین در مدیریت، اقتصاد و حسابداری توسط انجمن تعالی کسب و کار ایران و با مجوز برگزاری از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به شماره 9450147 و همچنین نمایه شده در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) با کد 96025-01220 در تاریخ 29 شهریورماه 1401در تهران و با هدف ايجاد زمينه مناسب براي تعامل، تبادل نظر و انتقال تجربيات و ارائه دستاوردهای  محققان و پژوهشگران این حوزه، گسترش و توسعه فضای تعامل بین سطوح مختلف راهبردی و عملیاتی، فراهم کردن زمینه انجام تحقیقات و پژوهش های علمی و کاربردی در این حوزه ادامه متن...

محورهای کنفرانس

خدمات کنفرانس

ارائه گواهی پذیرش ویژه داوطلبان آزمون دکتری

 به اطلاع میرساند دانشجویان دکتری، محققان و پژوهشگرانی که مقالات خود را جهت بررسی و داوری به این کنفرانس ارسال نمایند و در ادامه مقاله آنان پذیرفته شود و ثبت نام خود را تکمیل نمایند،می توانند از امکان دریافت گواهی پذیرش به زبان انگلیسی جهت ارائه به مصاحبه دکترا استفاده نمایند.

در صورت نیاز به دریافت گواهی موقت پذیرش مقاله،پس از ثبت نام نهایی، به صورت آنی از طریق پنل کاربری خود قابل دانلود می باشد.

                 

امکان داوری زودهنگام مقالات

پژوهشگرانی که تمایل دارند، داوری مقاله شان با اولویت زمانی بالاتری صورت گرفته و نتیجه داوری سریع‌تر به اطلاع شان برسد، از طریق ارسال یک ایمیل به دبیرخانه کنفرانس، نام و کد مقاله مورد نظر را برای داوری زودهنگام اعلام نمایند و یا از بخش پیام های پنل کاربری خود با عنوان " داوری زودهنگام" ارسال نمایید.

داوری زودهنگام ظرف مدت 2تا 3 روز کاری از طریق ایمیل و پنل کاربری اعلام می گردد.

امروز : چهارشنبه ۹ آذر ۱۴۰۱
شمارش معکوس تا برگزاری همایش
ثانیه
دقیقه
ساعت
روز

برگزار کننده

محل برگزاری

مجوز ISC

وزارت علوم، تحقیقات و فناوری

حامیان علمی
حامیان همایش